7 sierpnia 2015 Czarodziejka z Księżyca powróci do Polski!

Miłośnicy pięknej wojowniczki w szkolnym mundurku już za kilka dni będą mogli zarezerwować sobie długo wyczekiwaną płytę DVD Sailor Moon R – Czarodziejka z Księżyca: Film kinowy i otrzymać ją pocztą lub na konwencie NiuCon we Wrocławiu już w dniu premiery! Co więcej, tuż przed startem sprzedaży wszyscy zainteresowani będą mogli obejrzeć fragment polskiej wersji, która po raz pierwszy zostanie zaprezentowana właśnie na NiuConie.

Sailor Moon R - Czarodziejka z Księżyca: Film kinowy

7 sierpnia 2015 tysiące fanów anime z całej Polski skieruje się do Wrocławia, aby wziąć udział w organizowanym od siedmiu lat NiuConie. Wyjątkiem nie będzie tutaj ekipa Anime Eden, która odpowie na wszystkie zadane jej pytania oraz zaprezentuje swoje pierwsze wydanie. Na tym jednak nie koniec – chwilę po tym w specjalnym zwiastunie po raz pierwszy w historii Usagi Tsukino przemówi po polsku, a następnie DVD Sailor Moon R: Czarodziejka z Księżyca – Film Kinowy będzie można kupić na stoisku wydawnictwa.

Wszyscy, którzy do Wrocławia z różnych powodów nie trafią, nie muszą się martwić, bo od 13 lipca będą mogli zamówić płytę, którą otrzymają pocztą po premierze, w ramach przedsprzedaży na stronie anime-eden.pl. Z opcji tej będą mogli skorzystać także goście NiuConu, którzy preferują przelew od płatności gotówką.

Film dostępny będzie w wersji oryginalnej z napisami oraz pełnej polskiej wersji językowej. Dodatkowo w pudełku obok płyty znajdą się dwie promocyjne pocztówki.

Więcej informacji na temat konwentu NiuCon można znaleźć na jego oficjalnej stronie internetowej: niucon.pl.

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *