„Sailor Moon S – Czarodziejka z Księżyca: Film kinowy” już 21 grudnia ponownie ukaże się na DVD

Polski wydawca i dystrybutor japońskich filmów animowanych Anime Eden ujawnił dzisiaj datę premiery kolejnego filmu z młodą wojowniczką, Czarodziejką z Księżyca, w roli głównej. Sailor Moon S – Czarodziejka z Księżyca: Film kinowy zostanie wydany na DVD 21 grudnia 2015 roku w oryginalnej wersji japońskiej z napisami oraz w pełnej polskiej wersji językowej.

Sailor Moon S - Czarodziejka z Księzyca: Film kinowy

Decydując się na wydawanie filmów z serii Sailor Moon – Czarodziejka z Księżyca, Anime Eden oddaje honor tytułowi, którego emisja w polskiej telewizji przyczyniła się do znacznego wzrostu popularności japońskiej animacji w naszym kraju. Powrót młodej bohaterki zbiega się z dwudziestą rocznicą pojawienia się serialu w Polsce, która jest idealną okazją, aby przypomnieć miłośnikom magicznej wojowniczki jej przygody oraz zaprezentować je zupełnie nowym widzom. Anime Eden jak zwykle będzie starało się zapewnić jak najwyższą jakość obrazu i dźwięku. Co więcej, w pudełku z filmem znaleźć będzie można specjalne pocztówki promocyjne.

Sailor Moon – Czarodziejka z Księżyca to japoński serial animowany, którego główną bohaterką jest Usagi Tsukino – żywiołowa, ale przy tym też nieco roztrzepana nastolatka, która razem z przyjaciółkami tworzy drużynę pięknych wojowniczek o miłość i sprawiedliwość. W Sailor Moon S – Czarodziejka z Księżyca: Film kinowy muszą one stawić czoła tajemniczej Śnieżnej Księżniczce Kaguyi, która chce zamrozić całą Ziemię. W międzyczasie okazuje się, że ich towarzyszka, kotka Luna, zakochała się w młodym naukowcu o imieniu Kakeru.

Film można już dzisiaj zamówić w przedsprzedaży w cenie 39,90 zł na oficjalnej stronie internetowej wydawnictwa – anime-eden.pl. Po premierze będzie można go także nabyć także w dobrych sklepach.

sms_3

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *